Wypożyczalnia samochodów Wrocław lotnisko Starachowice - Autocash24

 Usługi i Firmy / Opublikowano: 8 miesięcy temu przez bartek / Odsłon: 173

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni samochodów w Polsce. Oferujemy wynajem samochodów osobowych, w tym z automatyczną skrzynią biegów, busów 9-osobowych i pojazdów dostawczych. Naszym klientom umożliwiamy wynajęcie samochodu z dowolnego miejsca w Polsce, na przykład lotniska. Nasz pracownik podstawi wypożyczony przez Ciebie pojazd w umówione miejsce.

Jedną z największych zalet naszej oferty jest korzystny cennik. Nie pobieramy od klientów opłat przygotowawczych oraz kaucji. Z naszej oferty może skorzystać każdy. Nie będziemy analizować Twojej zdolności kredytowej. Nasze samochody są dla każdego. Dodatkowo, decyzję o wynajęciu Tobie auta podejmiemy od ręki, bez niepotrzebnych formalności.

Większość samochodów, które znajdują się w naszej flocie, dostępnych jest od ręki. Dzięki temu nie będziesz musiał długo czekać na wynajęte auto.

Dane kontaktowe

Powstańców Śląskich 114 WrocławDolnośląskie,53-333 Pokaż numer [email protected] https://autocash24.pl/pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/lotnisko-strachowice-im-kopernika

Kontakt